O Galerii Kamienia

Działamy na rynku polskim od 1995 roku. W naszym zakładzie  produkujemy wszelkie gotowe wyroby z ponad 300 rodzajów kamieni naturalnych sprowadzanych z kamieniołomów całego świata.

Specjalizujemy się wyrobie kamiennych i granitowych blatów kuchennych. Obsługujemy klientów głównie z Warszawy, Mińska Mazowieckiego oraz okolicznych miejscowości ale jesteśmy także otwarci na klientów z całej Polski.  Jesteśmy w stanie szybko i precyzyjnie zrealizować nawet bardzo duże i wymagające zamówienia.

 

Naszymi atutami są:

  • konkurencyjne ceny
  • ogromny asortyment kamieni naturalnych
  • profesjonalna realizacja zleceń
  • pełen zakres usług 
  • fachowa i miła obsługa


Misja firmy:

Misją naszej firmy jest pełna satysfakcja Klienta. Oferując bogaty wybór wysokiej jakości wyrobów z kamieni naturalnych w konkurencyjnych cenach oraz profesjonalne i terminowe usługi na wysokim poziomie, tworzymy dla naszych Klientów ich własne, ponadczasowe "dzieła sztuki użytkowej", zaspokajając tym samym potrzebę tworzenia wokół siebie świata pełnego rzeczy pięknych.

 

Oferujemy, również montaż kominków od podstaw, wraz z wkładem, i wszystkimi materiałami potrzebnymi do prawidłowego montażu. Pozwala to zmniejszyć cenę kominka jak, również prawidłowe wykonanie pod zabudowe z kamienia naturalnego. Chętnie zaprojektujemy kominek, oraz profesjonalnie zamontujemy.

 

Realizujemy, również wykończenie łazienki z płytek ceramicznych, połączonych ze wstawkami z kamienia naturalnego. Współpracujemy również z firmami zajmującymi się meblami na zamówienie, gdzie zamawiając blat z kamienia wraz z szafkami kuchennymi czy łazienkowymi, cena całej usługi jest dużo korzystniejsza dla klienta.